אודות

מטרה וחזון:

הנדסת מפעל היא החברה המובילה בארץ בתחומי ניהול האחזקה וניהול מחזור החיים של ציוד ומכונות בתעשייה.

החברה הוקמה במטרה לסייע לתעשיינים בישראל לשפר את אמינות המערכות שלהם, ולהיות גוף מוביל בביצוע, בניהול, ובריכוז ידע יישומי לתחומי הנדסת מפעל – ניהול אחזקה וניהול טכני.

מתוך הבנה עמוקה של מכונות, טכנאים וצוותים טכניים, יחד עם היכרות רחבה עם מגוון ארגונים וחברות תעשייתיות, אנחנו יכולים להבין את האתגרים הייחודיים של כל לקוח ולבנות לכל אחד פתרון המתאים לצרכיו.

המתודולוגיות שלנו, פשוטות והגיוניות,  מאפשרות לארגונים להתקדם צעד אחר צעד בתהליכי אבחון, בנייה, והובלת תהליכים לשיפור אמינות הציוד שלהם.

המשולש הזה – אנשים, מכונות, ותעשייה, משלב את התשוקות ואת המומחיות שלנו. היכרות מעמיקה עם השילוב העדין שבין שלושת הגורמים הללו מאפשר לנו לסייע לך להוציא את המיטב מהציוד ומהצוות הטכני שלך.

הצוות

אלעד ארם |

מנכ"ל ובעלים

אלעד הוא מהנדס מכונות בעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול טכני – ניהול צוותים טכניים, ניהול אחזקה והנדסה במגוון ארגונים תעשייתיים מובילים. מרצה בקורסי הכשרת מנהלים בתעשייה ומומחה בהובלת תהלכי שיפור ומצויינות באחזקה.

שותפים עיסקיים:

אנחנו עובדים עם מגוון חברות ואנשי מקצוע מובילים בתחומי הבטיחות, הבקרה, ניהול הפרויקטים והייעוץ ההנדסי, המאפשרות לנו להציע סל שירות מלא המתאים לצרכים הפרטניים של כל ארגון.